اجاره ویلا برای نوروز 1402 (تعطیلات عید)


اجاره ویلا برای نوروز 1402 (تعطیلات عید)

اجاره ویلا برای نوروز 1402

نوروز 1402، یکی از متفاوت ترین نوروزها در سال های اخیر است. در زمستان سال 1399 و با شیوع کرونا، نوروز متفاوتی را شاهد بودیم. این وضعیت برای نوروز سال بعد هم ادامه داشت. اما از سال 1401، دید و بازدید و سفرهای نوروزی تقریبا به روال قبلی خود برگشت.

از پاییز امسال و با شروع ناآرامی ها، بازار گردشگری و سفر دچار کساد زیادی شد. اما این روزها که وضعیت کم کم به حالت عادی برگشته است، بازار سفر و گردشگری نیز چشم انداز بهتری دارد.

 

نوروز 1402 میتواند شروعی تازه برای همه ایرانیان باشد. اکنون تقریبا تمام استان ها و شهرها و روستاهای کشور آماده پذیرش مسافران نوروزی هستند. مسافرانی که میخواهند تعطیلات عید 1402 را به سفر و گردش و تفریح بپردازند.

 

اگر شما هم در نوروز 1402 قصد سفر به هر کدام از شهرها و روستاهای کشور را دارید، پیشنهاد میکنیم قبل از سفر خود، اقدام به رزرو اقامتگاه کنید. فرقی ندارد که مسافر کدام شهر باشید. شهرهای زیبای شمالی، شهرهای تاریخی شیراز و اصفهان و یزد، شهر زیارتی مشهد، شهرهای گرم و آفتابی جنوب، شهرهای خنک و دیدنی غرب کشور، تهران زیبا، و...

 

هرچند سفرهای عید 1402 معمولا از اواخر اسفند شروع میشود، ولی برای اطمینان از اینکه نگران جا نباشید، بهتر است از چند هفته زودتر اقدام به رزرو اقامتگاه مورد نظر خود کنید. انواع ویلاها، سوئیت، آپارتمان، اقامتگاه بوم گردی، خانه های روستایی، و... برای تعطیلات 1402 از همین الان قابل رزرو هستند.

 

سایت آنی‌جا نیز طبق روال هر سال، برای تعطیلات نوروز 1402 آماده شده است. هزاران مکان اقامتی در سراسر کشور از طریق سایت آنی‌جا قابل رزرو هستند.

 

قیمت اجاره ویلا برای عید 1402 چقدر است؟

تقریبا تمام مکان های اقامتی، قیمت متفاوتی را برای ایام تعطیلات نوروز محاسبه میکنند. قیمت اجاره ویلاها نیز برای تعطیلات عید 1402 نسبت به سال قبل افزایش حدود 20 درصدی داشته است.

در تعطیلات نوروز 1402، خانه های ارزان از حدود قیمت شبی 500 هزار تومان قابل اجاره هستند. ویلاهای حیاط دار نیز برای هر شب بین 1 الی 2 میلیون تومان اجاره داده میشوند. اما اگر به دنبال اجاره ویلای ساحلی و یا ویلای فول امکانات در شمال کشور باشید، باید حداقل شبی 3 میلیون تومان پرداخت کنید.

 

برای رزرو اقامتگاه، به صفحه اول سایت بروید و مقصد خود را انتخاب کنید:

آنی‌جا، رزرو فوری جاهای اقامتی