لواسان، بهشت ویلاهای لوکس ایران

لواسان، بهشت ویلاهای لوکس ایران

لواسان به حدی خوش آب و هوا و دیدنی است که بیشتر پایتخت نشینان تمایل دارند تعطیلات و آخر هفته های خود را در آن جا بگذرانند و از این رو بازار ویلاهای اجاره ای در لواسان نیز بسیار پر رونق می باشد.

تهران به دلیل موقعیت مکانی به خصوصی که دارد در اطراف خود مناطق خوش آب و هوای بسیاری دارد. یکی از این مناطق بسیار خوش و آب و هوا و تفریحی منطقه ییلاقی لواسان در 11 کیلومتری شمال شرق تهران است. لواسان با چشم اندازی فوق العاده از رودخانه جاجرود و دریاچه سد لتیان از توابع بخش شمیرانات در تهران می باشد. شهرت لواسان فقط برای ویلاهای لوکس و لاکچری این منطقه نیست بلکه جاهای دیدنی فراوانی نیز دارد از جمله اصلی ترین آن رودخانه جاجرود است. این رودخانه که تقریبا مسیری در حدود 140 کیلومتر از دامنه های جنوبی البرز مرکزی را طی میکند و پس از پیوستن چندین شاخه رودخانه فرعی دیگر به این رودخانه در نهایت رودخانه جاجرود به سد لتیان وارد میشود. آبشار ناران که در 700 متری شمال محله ناران لواسان کوچک واقع شده یکی دیگر جاذبه های دیدنی این منطقه میباشد همچنین در محله های اطراف این آبشار اثار باستانی به جامانده در تپه ها نشان دهنده قدمت طولانی این منطقه است. ارتفاع آبشار ناران 10 تا 15 متر میباشد همچنین در فصل بهار با افزایش آب آبشار گردشگران بسیاری برای دیدن آبشار ناران صخره های سنگی را می پیمایند. دشت هویج یا گرچال از جذاب ترین دیدنی های روستای افجه لواسان است بنا به نقل افراد بومی در سالیان بسیار دور در این دشت کشت هویج انجام میشده است اما اکنون باغ های گیلاس این دشت افسونگری میکنند. روستای آهار منطقه ای بسیار دیدینی و فرح بخش در لواسان است که به کوچه باغ هایش شهرت دارد. از روستای آهار میتوان به آبشار شکرآب و ده تنگه رفت که مسیر های منتهی به این دو آبشار واقعا دیدنی و جذاب است.

 

لواسان به حدی خوش آب و هوا و دیدنی است که بیشتر پایتخت نشینان تمایل دارند تعطیلات و آخر هفته های خود را در آن جا بگذرانند و از این رو بازار ویلاهای اجاره ای در لواسان نیز بسیار پر رونق می باشد. امروزه جوانان تهرانی برای برگزاری جشن ها و مراسمات خود نیز یکی از ویلاهای لوکس لواسان را اجاره میکنند. ویلاهای بسیاری در لواسان وجود دارد که به صورت روزانه به گردشگران اجاره داده میشود. بیشتر ویلاهای اجاره ای در لواسان ویلاهای لوکسی هستند که چند سالی است ساخته و یا بازسازی شده اند و گران قیمت هستند. عسلک لواسان منطقه ایست با نام اصطلک که در بین مردم به همان عسلک شناخته میشود این منطقه جزء معروف ترین و گران قیمت ترین محله های لواسان به حساب می آید. از آنجا که آب و هوای خوش منطقه زبانزد است و چشم انداز زیبایی که به رودخانه جاجرود دارد لقب سوئیس تهران را به خود اختصاص داده است.

 

عسلک در امتداد دامنه کوه ورجین واقع شده است و از این رو مرتفع ترین محله در لواسان به حساب می آید. یکی از دلایل شهرت منطقه عسلک ویلاهای منحصر به فرد ساخته شده در آن است که به نوعی بعضی از آن ها نه تنها در ایران بلکه در بسیاری از کشورها بی نظیر است. بعضی از ویلاهای عسلک صاحبان مشهور و به نامی دارند که در روزهای تعطیل و آخر هفته ها در این منطقه در ویلاهای میلیاردیشان به دور هم جمع میشوند و به تفریح میپردازند. عمدتا این افراد جزء هنرمندان، ورزشکاران و سیاستمداران هستند. بسیاری از افرادی که قصد اجاره ویلای لوکس در لواسان را دارند، عسلک را بدین منظور انتخاب می کنند. شما نیز می توانید با اجاره ی یک ویلا در لواسان تعطیلات بسیار لذت بخشی را برای خود رقم بزنید، بدین منظور لینک زیر را کلیک کنید:

اجاره ویلای لوکس در لواسان

هنوز دیدگاهی درباره این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید!

نکته خاصی هست که این مقاله رو تکمیل‌تر کنه؟

مطالب مشابه

اقامتگاه های قابل اجاره در این منطقه

نمایش بیشتر
ویلای 500 متری لوکس، با استخر روباز آبگرم (لواسان، تهران)
ویلای 500 متری لوکس، با استخر روباز آبگرم (لواسان، تهران)

تهران , لواسان , چناربان

ویلا، شهرکی، لوکس

140 متر، 3 خواب، تا 10 مهمان

(2 نظر)
میهمان نواز

وسط هفته: 6,600,000
آخر هفته: 11,000,000
تعطیلات: 11,000,000
تومان
ویلا استخردار چناری (لواسان)
ویلا استخردار چناری (لواسان)

تهران , لواسان , چناربان

ویلا، شهرکی، لوکس

50 متر، 1 خواب، تا 6 مهمان

(1 نظر)
میهمان دوست

وسط هفته: 3,520,000
آخر هفته: 4,400,000
تعطیلات: 4,400,000
تومان
ویلای 400 متری لوکس، با استخر روباز آب گرم (لواسان، تهران)
ویلای 400 متری لوکس، با استخر روباز آب گرم (لواسان، تهران)

تهران , لواسان , چناربان

ویلا، شهرکی، لوکس

100 متر، 1 خواب، تا 6 مهمان

(1 نظر)
میهمان دوست

وسط هفته: 4,400,000
آخر هفته: 6,600,000
تعطیلات: 6,600,000
تومان
بومگردی و کافه کلبه لواسان  (لواسان)
بومگردی و کافه کلبه لواسان (لواسان)

تهران , لواسان , نیکنامده

اقامتگاه بوم گردی، روستایی

15 متر، 0 خواب، تا 3 مهمان

(1 نظر)

وسط هفته: 1,100,000
آخر هفته: 1,650,000
تعطیلات: 1,980,000
تومان