تجربه سکونت در اقامتگاه بومگردی بهشت آباد اردل

تجربه سکونت در اقامتگاه بومگردی بهشت آباد اردل

اقامتگاه گردشگری بهشت آباد واقع در استان چهارمحال و بختیاری، روستای بهشت آباد، شهر اردل، از نظر جغرافیایی در مرکز استان چهارمحال و نزدیک به تمام نقاط توریستی استان نزدیک است. این اقامتگاه اتاق‌هایی با ظرافت بی نظیری دارد و علاوه بر اتاق‌های این اقامتگاه، سکوهای زیادی با وسایل و تجهیزات وجود دارد، همچنین دارای اجاق، باغ سبزیجات و وسایل مختلف برای استفاده است.

اقامتگاه گردشگری بهشت آباد واقع در استان چهارمحال و بختیاری، روستای بهشت آباد، شهر اردل، از نظر جغرافیایی در مرکز استان چهارمحال و نزدیک به تمام نقاط توریستی استان نزدیک است. این اقامتگاه اتاق‌هایی با ظرافت بی نظیری دارد و علاوه بر اتاق‌های این اقامتگاه، سکوهای زیادی با وسایل و تجهیزات وجود دارد، همچنین دارای اجاق، باغ سبزیجات و وسایل مختلف برای استفاده است. صنایعی دستی در اقامتگاه بومگردی بهشت آباد به چشم می خورند که بسیار زیبا هستند و تجربه اقامت شما را لذت بخش تر خواهد کرد/ این اقامتگاه همچنین پارکینگ خصوصی هم برای وسیله نقلیه شما دارد. آدرس اقامتگاه بوم گردی بهشت آباد: استان چهارمحال و بختیاری، شهر اردل، ده متری جاده اردل، روستای بهشت آباد. از نکات جذاب این اقامتگاه می‌توان به وجود دستگاه آشپزخانه شومینه‌ای برای پخت نان محلی و باغ‌های عظیم سبزیجات و صیفی جات اشاره کرد که عادت دارند غذاهای محلی را برای گردشگران این اقامتگاه تهیه و طبخ کنند.

 

گردشگران می توانند غذاهای محلی لذیذ این شهر و دیار عشق آش بلاغ، کباب بختیاری، کباب نامه به جیره یا کباب پیه پیچ، کنسرو، آش دوغ، تاس کباب، کله جوش و آواریز یا آبریز را سفارش دهند و میل کنند و تا وعده هایی بسیار لذیذ داشته باشند. همچنین یکی دیگر خدمات برای مسافران این اقامتگاه وجود لباس های باستانی فراوان بانوان و مردان بختیاری این سرزمین دوست داشتنی در آن است که گردشگران می‌توانند عکس های زیبایی در این اقامتگاه با این لباس ها بگیرند. سفر خود را با این لباس های زیبا بسازید.

 

یکی از دلایل محبوبیت اقامتگاه بومگردی بهشت آباد اردل، قرار گرفتن آن در مرکز استان است که دسترسی آسان و سریع به نقاط گردشگری و اماکن دیدنی این استان را سهل کرده است. همچنین شایان ذکر است که محل قرارگیری این اقامتگاه بی نظیر را در مطلب سفر به روستای بهشت آباد دشتک، سردترین نقطه ایران در تابستان معرفی کرده ایم.

 

مطالب مشابه

اقامتگاه های قابل اجاره در این منطقه

نمایش بیشتر
بومگردی خانه کاج (چهارمحال، اردل)
بومگردی خانه کاج (چهارمحال، اردل)

چهارمحال بختیاری , اردل ,...

اقامتگاه بوم گردی، کوهستانی، ارزان

120 متر، 3 خواب، تا 18 مهمان

(1 نظر)
میهمان دوست

وسط هفته: 170,000
آخر هفته: 210,000
تعطیلات: 210,000
نوروز: 210,000 تومان