معرفی خوشمزه ترین کبابی های اراک

معرفی خوشمزه ترین کبابی های اراک

اراک یکی از شهرهای تاریخی و فرهنگی ایران است که در استان مرکزی واقع شده است. این شهر دارای آثار باستانی و معماری زیبا و متنوعی است که جذابیت های گردشگری آن را افزایش می دهد. اراک همچنین دارای غذاهای محلی و خوشمزه ای است که بخش بزرگی از فرهنگ و هویت این شهر را تشکیل می دهند. کباب یکی از محبوب ترین غذاهای اراک است که در کبابی های مختلف و با کیفیت بالا تهیه می شود.

اراک یکی از شهرهای تاریخی و فرهنگی ایران است که در استان مرکزی واقع شده است. این شهر دارای آثار باستانی و معماری زیبا و متنوعی است که جذابیت های گردشگری آن را افزایش می دهد. اراک همچنین دارای غذاهای محلی و خوشمزه ای است که بخش بزرگی از فرهنگ و هویت این شهر را تشکیل می دهند. کباب یکی از محبوب ترین غذاهای اراک است که در کبابی های مختلف و با کیفیت بالا تهیه می شود. کباب های اراک با نان تافتون و دلستر سرو می شوند و بسیار لذیذ و معروف هستند. کباب سرای ملّي، کباب نواب، کباب آریانا، کباب سرای آذین و کباب سرای آفتاب از جمله بهترین کبابی های این شهر هستند که همواره پذیرای مشتریان خود هستند.
1. کبابی میزبان:
این کبابی یکی از قدیمی ترین و معروف ترین کبابی های اراک است که در خیابان امام و نرسیده به مسجد سیدها واقع شده است. انواع کباب های سنتی مانند کباب برگ، کباب کوبیده، جوجه کباب و چلو کباب را با نان داغ و سالاد شیرازی سرو می کند. برای صرف غذا در این کبابی، باید در روزهای تعطیل صف بسته و منتظر ماند.

2. کباب آریانا:
این رستوران در ابتدای شهر صنعتی اراک و جنب پارک بهاران قرار دارد و یکی از پرطرفدارترین کبابی های شهر است. انواع کباب ها و جوجه کباب های خوشمزه و با کیفیت را با نان تنوری و دوغ سرو می کند. همچنین فست فود های متنوعی نظیر پیتزا، ساندویچ، برگر و سالاد را نیز عرضه می کند. جلوی رستوران حوضچه ای با چند مرغابی وجود دارد که محیط آن را شاداب و دلپذیر می کند.

3. کباب نواب:
این کبابی در خیابان هپکو و خیابان نواب صفوی در شهرک مصطفی خمینی قرار گرفته است و یکی از بهترین کباب های شهر را تهیه می کند. انواع کباب های لذیذ مانند کباب بختیاری، کباب سلطان، جوجه ران، جوجه سینه و چلو مرغ را با نان تافتون و دلستر سرو می کند. پرسنل این رستوران بسیار مودب و خوش برخورد هستند.

4. کباب سرای ملّي:
این رستوران در خيابان امام خميني و خيابان پور ايماني در منطقه جهانگيري قرار دارد و يكي از كلاسيك ترين كبابي هاي شهر است. كباب هاي فوق العاده لذيذي را با نان لواس و داغ توليدي كرده و با دلستر، پياز داغ، سير ترش، سالاد شيرازي و دوغ سرو مي كند. كباب كوبيده، كباب بختياري، كباب چنجه، كباب شيشليك، جوجه كباب و چلو كباب از منوي ثابت اين رستوران هستند.

5. کبابی مردم:
این کبابی یکی از قدیمی ترین و ساده ترین کبابی های شهر است که در خیابان شهید بهشتی و نزدیک به پارک شهید بهشتی واقع شده است. این کبابی فقط کباب کوبیده را با نان سنگک و دلستر سرو می کند. کباب کوبیده اینجا بسیار خوشمزه و معروف است و بسیاری از مردم برای صرف غذا در این کبابی صف می بندند.
6. کباب سرای آذر:
این رستوران در خیابان شهید بهشتی و نزدیک به پارک شهید بهشتی قرار دارد و یکی از بهترین رستوران های تخصصی کباب در شهر است. این رستوران انواع کباب های لذیذ مانند کباب تبریزی، کباب چلو، کباب سلطان، جوجه ران، جوجه سینه و چلو مرغ را با نان تافتون و دلستر سرو می کند. محیط این رستوران بسیار زیبا و شاد است و پرسنل آن بسیار مهربان و خوش برخورد هستند.
7. کباب سرای آذین:
این رستوران در خيابان شهيد بهشتي و نزديك به پارك شهيد بهشتي قرار دارد و يكي از پرطرفدارترين رستوران هاي كباب در شهر است. اين رستوران انواع كباب هاي لذيذ مانند كباب بختياري، كباب چلو، كباب چنجه، جوجه كباب، جوجه سيخ و چلو مرغ را با نان تافتون و دلستر سرو مي كند. محيط اين رستوران بسيار شاد و پر از حال است و پرسنل آن بسيار با حال و خلاق هستند.

8. کباب سرای آفتاب:
این رستوران در خیابان شهید بهشتی و نزدیک به پارک شهید بهشتی قرار دارد و یکی از جذاب ترین رستوران های کباب در شهر است. این رستوران انواع کباب های لذیذ مانند کباب تبریزی، کباب چلو، کباب سلطان، جوجه ران، جوجه سینه و چلو مرغ را با نان تافتون و دلستر سرو می کند. 

مطالب مشابه