معرفی خوشمزه ترین کبابی های قزوین

معرفی خوشمزه ترین کبابی های قزوین

قزوین یکی از شهرهای تاریخی و فرهنگی ایران است که دارای بسیاری از جاذبه های گردشگری و غذاهای محلی خوشمزه است. از جمله غذاهای محلی قزوین می‌توان به قیمه نثار، کته، آش رشته و … اشاره کرد. در شهر قزوین رستوران ها و کبابی های زیادی وجود دارند که می‌توانید در آن‌ها انواع کباب ها را با نان تازه و سالاد تجربه کنید.

قزوین یکی از شهرهای تاریخی و فرهنگی ایران است که دارای بسیاری از جاذبه های گردشگری و غذاهای محلی خوشمزه است. از جمله غذاهای محلی قزوین می‌توان به قیمه نثار، کته، آش رشته و … اشاره کرد. در شهر قزوین رستوران ها و کبابی های زیادی وجود دارند که می‌توانید در آن‌ها انواع کباب ها را با نان تازه و سالاد تجربه کنید. برخی از بهترین رستوران ها و کبابی های قزوین عبارتند از:
1. کبابی بهار نارنج:
این کبابی یکی از معروف ترین و پرطرفدار ترین کبابی های قزوین است. در اینجا می‌توانید انواع کباب بریان، جوجه کباب، چلو کباب، سلطانی، بختیاری و ... را با نان تازه و سالاد میل کنید. فضای داخلی این رستوران بسیار شیک و مدرن است و پرسنل آن هم بسیار مودب و با حوصله هستند.

2. کباب گلپایگانی:

کباب گلپایگانی که البته نام آشنایی هم به شمار می رود جزو کبابی های خوب قزوین است و انواع کباب را به شکل سنتی در آن سرو می کنند و با توجه به کیفیت مناسبی که دارد می تواند گزینه ای مناسب باشد.
3. کته کباب خورشید:
این رستوران یکی از بهترین مکان های قزوین برای صرف غذای سنتی است. در اینجا می‌توانید کته را با کباب های مختلف میل کنید و لذت ببرید. فضای این رستوران بسیار گرم و صمیمی است و پرسنل آن هم بسیار با دقت و سرعت عمل می‌کنند.

4. کباب بناب قزوین:
اگر به دنبال یک کباب خوشمزه  هستید، پیشنهاد می‌کنیم به این کبابی بروید. در اینجا می‌توانید کباب های گوسفندی و گاوی را با نان تافتون و سالاد شیرازی میل کنید. فضای این رستوران بسیار شاد است و پرسنل آن هم بسیار خوشرو و خوش برخورد هستند.


5. دارکباب دانشگاه:
کباب و حلیم‌فروشی دارکباب دانشگاه در  و خیابان بهرامی واقع شده است. این کبابی یکی از پنج کباب و حلیم‌فروشی در محله دانشگاه قزوین است و با توجه به نظرات افرادی که در ینجا غذا میل کرده اند، مکانی مناسب برای تجربه کبابی مطلوب در شهر قزوین به شمار می رود.

6. شاه کباب محمد:
اگر به دنبال یک کباب خوش طعم هستید، حتما به این رستوران بروید. در اینجا می‌توانید کباب های گوسفندی، گاوی، مرغ، لقمه و ... را با نان تافتون و سالاد شیرازی بخورید. فضای این رستوران بسیار شلوغ و زنده است و پرسنل آن هم بسیار خوشرو و خوش برخورد هستند.
7. کباب سرای صداقت:
کباب سرای صداقت یکی دیگر از کبابی های خوب قزوین است که در محله مسجد جامع قزوین قزوین و در خیابان شهید انصاری،خیابان شهدا قرار گرفته است. موقعیت مکانی مناسب این کبابی باعث شده دسترسی به آن اسان باشد و از همین رو گزینه ای خوب به خصوص برای توریست ها به شمار می رود.

مطالب مشابه

اقامتگاه های قابل اجاره در این منطقه

نمایش بیشتر
ویلا یکخوابه زندگی (قزوین)
ویلا یکخوابه زندگی (قزوین)

قزوین , قزوین , روستای رزجرد

ویلا، کوهستانی

100 متر، 1 خواب، تا 8 مهمان

(1 نظر)
میهمان دوست

وسط هفته: 1,760,000
آخر هفته: 1,980,000
تعطیلات: 2,090,000
تومان