بهترین رستوران های محلی با غذای خانگی در زاهدان

بهترین رستوران های محلی با غذای خانگی در زاهدان

زاهدان، مرکز استان سیستان و بلوچستان، شهری پرآوازه در جنوب شرقی ایران است. این شهر که در گذشته به نام دزداب شناخته می‌شد، در سال ۱۳۱۶ خورشیدی به عنوان مرکز استان سیستان و بلوچستان انتخاب شد. زاهدان به دلیل موقعیت مرزی‌اش، از اهمیت تجاری و نظامی ویژه‌ای برخوردار است.

زاهدان، مرکز استان سیستان و بلوچستان، شهری پرآوازه در جنوب شرقی ایران است. این شهر که در گذشته به نام دزداب شناخته می‌شد، در سال ۱۳۱۶ خورشیدی به عنوان مرکز استان سیستان و بلوچستان انتخاب شد. زاهدان به دلیل موقعیت مرزی‌اش، از اهمیت تجاری و نظامی ویژه‌ای برخوردار است. این شهر همچنین به دلیل برخورداری از جاذبه‌های گردشگری طبیعی و تاریخی، از جمله کوه تفتان، آبشارهای دامن، قلعه بمپور و مسجد مکی، مورد توجه گردشگران داخلی و خارجی است.

رستوران حاج احمد
رستوران حاج احمد یکی از محبوب‌ترین رستوران‌های محلی زاهدان است که با غذاهای خوشمزه و قیمت مناسب خود، به یکی از مقاصد اصلی گردشگران و اهالی این شهر تبدیل شده است. این رستوران در فضایی ساده و صمیمی، انواع غذاهای محلی و سنتی بلوچستان را با دست‌پخت مادرانه خود سرو می‌کند. از جمله غذاهای محبوب این رستوران می‌توان به پلو ماهی، چنگال کباب، کباب ترش و خورش قیمه اشاره کرد.
آدرس: خیابان امام خمینی، روبروی مسجد صاحب الزمان
تلفن: 05433333577

رستوران خان جهان
رستوران خان جهان یکی دیگر از رستوران‌های محلی محبوب زاهدان است که با محیطی دنج و آرام، فضایی دلنشین برای صرف غذا فراهم کرده است.
آدرس: خیابان امام خمینی، بین خیابان آزادی و خیابان 17 شهریور
تلفن: 05433333555

رستوران مازیار
رستوران مازیار با چیدمان سنتی و دکوراسیون زیبای خود، فضایی دلپذیر برای صرف غذا فراهم کرده است. این رستوران با ارائه انواع غذاهای محلی و سنتی بلوچستان، از جمله چنگال کباب، کباب ترش، خورش قیمه و حلیم، تجربه‌ای فراموش‌نشدنی از غذا خوردن را برای شما رقم خواهد زد.
آدرس: خیابان امام خمینی، بین خیابان آزادی و خیابان 17 شهریور
تلفن: 05433333500

رستوران بوف سپید
رستوران بوف سپید یکی از رستوران‌های مدرن و لوکس زاهدان است که با فضایی شیک و دکوراسیونی مدرن، تجربه‌ای متفاوت از غذا خوردن را برای شما رقم خواهد زد. این رستوران با ارائه انواع غذاهای ایرانی و فرنگی، از جمله کباب، خورش، پلو و دسر، سلیقه‌های مختلف را راضی خواهد کرد.
آدرس: خیابان امام خمینی، بین خیابان آزادی و خیابان 17 شهریور
تلفن: 05433333522

رستوران نگین جهانگردی
رستوران نگین جهانگردی یکی از رستوران‌های معروف زاهدان است که با فضایی بزرگ و دلباز، ظرفیت پذیرایی از تعداد زیادی از مهمانان را دارد. این رستوران با ارائه انواع غذاهای ایرانی و محلی، از جمله کباب، خورش، پلو و دسر، تجربه‌ای لذت‌بخش از غذا خوردن را برای شما رقم خواهد زد.
آدرس: خیابان امام خمینی، روبروی هتل جهانگردی
تلفن: 05433333544
این رستوران‌ها تنها بخشی از رستوران‌های محلی با غذای خانگی در زاهدان هستند. با کمی تحقیق و پرس‌وجو می‌توانید رستوران‌های دیگری را نیز پیدا کنید که غذاهای خوشمزه و باکیفیتی را با قیمت مناسب سرو می‌کنند.

مطالب مشابه

اقامتگاه های قابل اجاره در این منطقه

نمایش بیشتر
آپارتمان یکخوابه رضا (زاهدان)
آپارتمان یکخوابه رضا (زاهدان)

سیستان و بلوچستان , زاهدان ,...

آپارتمان مبله (روزانه و...، شهری

98 متر، 1 خواب، تا 6 مهمان

(1 نظر)
میهمان دوست

وسط هفته: 990,000
آخر هفته: 990,000
تعطیلات: 1,320,000
تومان
ویلا یکخوابه البرز (زاهدان)
ویلا یکخوابه البرز (زاهدان)

سیستان و بلوچستان , زاهدان ,...

ویلا، شهرکی

100 متر، 1 خواب، تا 4 مهمان

(1 نظر)

وسط هفته: 1,210,000
آخر هفته: 1,210,000
تعطیلات: 1,210,000
تومان
سوئیت مبله بنیامین (زاهدان)
سوئیت مبله بنیامین (زاهدان)

سیستان و بلوچستان , زاهدان ,...

سوئیت، شهرکی، ارزان

35 متر، 0 خواب، تا 3 مهمان

(1 نظر)

وسط هفته: 730,000
آخر هفته: 730,000
تعطیلات: 730,000
تومان