بهترین رستوران های محلی با غذای خانگی در کرمان

بهترین رستوران های محلی با غذای خانگی در کرمان

کرمان یکی از شهرهای بزرگ و تاریخی ایران است که در جنوب شرقی ایران واقع شده است. این شهر مرکز استان کرمان محسوب می‌شود و دارای آثار تاریخی و بناهای قدیمی زیادی است. کرمان به دلیل معادن متعدد معروف است و صنایع دستی مانند فرش و سفالگری در این شهر رونق دارد. آب و هوای کرمان نیز گرم و خشک است.

کرمان یکی از شهرهای بزرگ و تاریخی ایران است که در جنوب شرقی ایران واقع شده است. این شهر مرکز استان کرمان محسوب می‌شود و دارای آثار تاریخی و بناهای قدیمی زیادی است. کرمان به دلیل معادن متعدد معروف است و صنایع دستی مانند فرش و سفالگری در این شهر رونق دارد. آب و هوای کرمان نیز گرم و خشک است. کرمان یکی از شهرهای تاریخی و فرهنگی ایران است که دارای غذاهای سنتی و خوشمزه ای است. اگر به دنبال بهترین رستوران های محلی با غذای خانگی در کرمان هستید، در اینجا چند گزینه برای شما آورده شده است:

1. رستوران سنتی خانه کیخسرو:
این رستوران در یک خانه تاریخی با معماری زیبا واقع شده است و غذاهای سنتی کرمان را با کیفیتی عالی سرو می کند. از جمله غذاهای معروف این رستوران می توان به آبگوشت بزباش، کله جوش، آش دوغ کرمانی و کشک بادمجان اشاره کرد.

2. رستوران ساحل:
این رستوران در نزدیکی میدان آزادی کرمان واقع شده است و فضایی مدرن و دنج دارد. غذاهای این رستوران با مواد اولیه تازه و با کیفیت تهیه می شوند و از جمله غذاهای آن می توان کباب کوبیده، جوجه کباب، ماهی و میگو را فهرست کرد.

3. رستوران مکث:
این رستوران در مرکز شهر کرمان واقع شده است و محیطی آرام و دلنشین دارد. غذاهای این رستوران با دست پخت مادرانه سرو می شوند و از غذاهای آن می توان آبگوشت بزباش، کله جوش، کشک بادمجان و آش دوغ کرمانی را نام برد.

4. رستوران وکیل:
این رستوران در بافت تاریخی کرمان واقع شده است و فضایی سنتی و دلنشین دارد. غذاهای این رستوران با مواد اولیه تازه و با کیفیت تهیه می شوند.
اینها تنها چند مورد از بهترین رستوران های محلی با غذای خانگی در کرمان هستند. اگر به دنبال تجربه غذاهای سنتی و خوشمزه کرمان هستید، حتماً یکی از این رستوران ها را امتحان کنید.

مطالب مشابه

اقامتگاه های قابل اجاره در این منطقه

نمایش بیشتر
بوم گردی پرشین، اتاق های اختصاصی (کرمان)
بوم گردی پرشین، اتاق های اختصاصی (کرمان)

كرمان , کرمان , بزرگراه...

اقامتگاه بوم گردی، شهری، ارزان

20 متر، 1 خواب، تا 60 مهمان

(2 نظر)
میهمان نواز

وسط هفته: 330,000
آخر هفته: 390,000
تعطیلات: 390,000
تومان
سوئیت حجتیه (کرمان)
سوئیت حجتیه (کرمان)

كرمان , کرمان , منطقه ۳

آپارتمان مبله (روزانه و...، شهری، ارزان

85 متر، 1 خواب، تا 5 مهمان

(1 نظر)
میهمان دوست

وسط هفته: 500,000
آخر هفته: 610,000
تعطیلات: 660,000
تومان