بهترین رستوران های محلی با غذای خانگی در بندرعباس

بهترین رستوران های محلی با غذای خانگی در بندرعباس

بندرعباس، مرکز استان هرمزگان در جنوب ایران، شهری با قدمتی بیش از 2600 سال است. این شهر در کنار خلیج فارس قرار دارد و یکی از مهم‌ترین بنادر تجاری ایران محسوب می‌شود. بندرعباس همچنین از نظر گردشگری نیز اهمیت زیادی دارد و سالانه گردشگران زیادی از سراسر جهان از آن بازدید می‌کنند. بندرعباس شهری مدرن و پر جنب و جوش است که امکانات رفاهی و تفریحی زیادی را در اختیار گردشگران قرار می‌دهد.

بندرعباس، مرکز استان هرمزگان در جنوب ایران، شهری با قدمتی بیش از 2600 سال است. این شهر در کنار خلیج فارس قرار دارد و یکی از مهم‌ترین بنادر تجاری ایران محسوب می‌شود. بندرعباس همچنین از نظر گردشگری نیز اهمیت زیادی دارد و سالانه گردشگران زیادی از سراسر جهان از آن بازدید می‌کنند. بندرعباس شهری مدرن و پر جنب و جوش است که امکانات رفاهی و تفریحی زیادی را در اختیار گردشگران قرار می‌دهد. این شهر دارای مراکز خرید متعدد، رستوران‌های متنوع، جاذبه‌های تاریخی و طبیعی فراوان و همچنین آب و هوای معتدل است. در این مطلب از آنیجا نگاهی به رستوران هایی از این شهر می اندازیم که غذاهای سنتی دارند.
بندرعباس، مرکز استان هرمزگان، شهری با تاریخ و فرهنگ غنی است. این شهر دارای رستوران های متنوعی است که غذاهای سنتی و محلی را سرو می کنند. در ادامه به معرفی برخی از بهترین رستوران های سنتی بندرعباس می پردازیم:
1. رستوران بادگیران:
این رستوران در مجموعه پذیرایی و تفریحی بادگیران قرار دارد و ظاهر زیبا و شیکی دارد. منوی بادگیران شامل غذاهای ایرانی و دریایی است.

2. رستوران برکه
رستورانی سنتی با فضایی دلنشین و دنج است. در این رستوران می توانید انواع غذاهای سنتی جنوبی مانند ماهی، میگو، مرغ محلی، لوبیا پلو، و قلیه ماهی را میل کنید.

3. رستوران بیرون بر سنتی اصیل بندرعباس
این رستوران در خیابان پاسداران قرار دارد و غذاهای سنتی را به صورت بیرون بر سرو می کند. در این رستوران می توانید انواع غذاهای سنتی جنوبی مانند ماهی، میگو، مرغ محلی، و کباب را میل کنید.
4. رستوران و سفره خانه سنتی امپراطور
این رستوران در بلوار رسالت شمالی قرار دارد و فضایی بزرگ و مجلل دارد. در این رستوران می توانید انواع غذاهای سنتی و بین المللی را میل کنید.
این رستوران ها تنها بخشی از رستوران های سنتی بندرعباس هستند. در این شهر رستوران های سنتی دیگری نیز وجود دارند که غذاهای خوشمزه و با کیفیتی سرو می کنند.

مطالب مشابه

اقامتگاه های قابل اجاره در این منطقه

نمایش بیشتر
منزل یکخوابه دریادلان 2 (بندرعباس)
منزل یکخوابه دریادلان 2 (بندرعباس)

هرمزگان , بندرعباس , محله ی...

خانه، شهری

50 متر، 1 خواب، تا 8 مهمان

(1 نظر)
میهمان دوست

وسط هفته: 817,000
آخر هفته: 817,000
تعطیلات: 817,000
تومان
سوییت ساحلی دریادلان (بندرعباس)
سوییت ساحلی دریادلان (بندرعباس)

هرمزگان , بندرعباس , محله ی...

سوئیت، شهری

46 متر، 1 خواب، تا 8 مهمان

(1 نظر)
میهمان دوست

وسط هفته: 870,000
آخر هفته: 879,000
تعطیلات: 879,000
تومان